Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
 Sydvestjysk SygehusTil Region SyddanmarkTil forsiden

Kontakt

Projektafdelingen for Sygehusbyggeri er ansvarlig for gennemførelsen af ud- og ombygningerne på Sydvestjysk Sygehus.

Har du spørgsmål til byggeriet, er du velkommen til at kontakte os.

 

Projektchef
Svend Erik Nielsen
Mobil nr.: 2018 0503
Svend.Erik.Nielsen@rsyd.dk

 

Projektleder
Per Spliid Andersen
Mobil nr.: 2349 3386
Per.Spliid.Andersen@rsyd.dk

 

Projektleder
Morten Fuglsig Lauridsen
Mobil nr.: 4011 8457
Morten.Fuglsig.Lauridsen@rsyd.dk

 

Konsulent
Dorit Bech
Mobil nr.: 2977 9227
Dorit.Bech@rsyd.dk

 

Ekstern kommunikationsmedarbejder
Gitte Glibstrup
Mobil nr.: 2637 1611
Gitte.Glibstrup@rsyd.dk

 

Administrativ medarbejder
 Clara Sandbeck Juul Stenderup 
Mobil nr.: 4015 4453
Clara.Sandbeck.Juul.Stenderup@rsyd.dk

 

 

 

Følg Sydvestjysk Sygehus på Facebook
 
Følg os på LinkedIn

 

 


 


Siden er sidst opdateret 7-1-2019



Sydvestjysk Sygehus | Finsensgade 35, 6700 Esbjerg | Tlf. 7918 2000 | www.sydvestjysksygehus.dk